Loading...
Registrujte se do našeho věrnostního programu a získejte slevu až 15%
Hodnocení našeho obchodu (celkem 15 885 recenzí)
98 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
97 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
97 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
★ ★ ★ ★ ★
pech.jitka
★ ★ ★ ★ ★
stehno379
+ Rychlost
− Nic
★ ★ ★ ★ ★
inka.rosicka
+ s každou objednávkou jsem byla spokojena, doporučuji známým...Děkuji
− jen mě překvapila položka:Třpyt dekoračnídosco White hologram. Na etiketě je upozornění, že není určeno ke konzumaci....ještě že jsem NEOZDOBILA DORT...

Ručně modelovaná 3D postavička ve tvaru sedícího pejska. Na výrobu byla použita modelovací kokosová hmota s příchutí a aroma sladkých mandlí. Lze s ní ozdobit dorty, rolády, zákusky a další.

Složení produktu

cukr, glukóz.sirup, suš.mléko(alergen), kokos, voda, mandlové aroma, kakaový prášek,vaječný bílek(alergen) konzer.E202, barviva E151,E102*,E110*,E122*. *Tato barviva mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí.

Alergeny vejce

Výživové hodnoty na 100g

Energetická hodnota kJ 1763 kJ
Energetická hodnota kcal 421,3 kcal
Tuky 7,8 g
    - z toho nasycené mastné kyseliny 7,3 g
Sacharidy 84,2 g
    - z toho cukry 78,8 g
Bílkoviny 1,6 g
Vláknina 2 g
Sůl 0 g

Země původu

Česká republika

Další informace

Barva hnědá
Výrobní společnost
Richard Fagoš
Hlavní 256 Čelechovice na Hané 798 16
fagos@volny.cz
www.fagos.cz

Technické parametry

Kategorie: Jedlé figurky na dort
Jedlé figurky z cukrovo - kokosové hmoty
Výrobce Fagos
EAN 8594027397035
Kód produktu 3.016.31

Recenze

100 %
Krásná figurka — děti ji milují, děkujeme.
100 %
Velmi pěkný pejsek z kvalitního marcipánu.
100 %
Takto to vypadá i ve skutečnosti. Figurku zatím nikdo nepoškodil.
Recenze pocházejí od zákazníků, kteří produkt zakoupili (označení „Ověřený zákazník“).
Starší recenze mohou být označeny jako „Neověřený zákazník“, protože v době jejich vložení nebylo možné nákup vždy ověřit.
V současnosti již může recenzi přidat pouze zákazník, který si produkt skutečně zakoupil na našem e-shopu.

Související produkty

Figurka na dort Minecraft Alex 30g z kokosové hmoty

Figurka na dort Minecraft Alex, 30 g. Vyroben z kokosové hmoty.

62 Kč
206.7 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Figurka na dort beruška 30g z kokosové hmoty 4x3cm - Fagos

Figurka na dort beruška, 30 g. Vyrobena z kokosové hmoty.

61 Kč
203.3 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Figurka na dort krtek 3D 60g z kokosové hmoty 3x6cm - Fagos

Figurka na dort krteček 3D, 60 g. Vyroben z kokosové hmoty.

99 Kč
165 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Figurka na dort žába 5x4cm z kokosové hmoty

Figurka na dort žába. Vyrobena z kokosové hmoty. Rozměry 5 x 4 cm.

68 Kč

Skladem > 5 ks